עיתון כפר ורדים א- לה כפר 186 | ורדה

ורדה

   

איזה יום לפני כמה שבועות. במרכז יד ביד מתנהל חוג ריקוד לילדות (ואולי חוג מחול? ורדה אף פעם לא הבדילה). נגמר החוג והמשתתפות המרוצות רוצות לשוב הביתה בשלום. רק א-ברוך, הדלת הייתה נעולה, כולם הלכו כולל האיש עם המפתח. מזל שהצליחו לפתוח איזה חלון ולהתגנב החוצה.

קבוצת הנוער בכדורסל אירחה איזה משחק ליגה, וכרגיל באו כל בעלי התפקידים באגודת הספורט. היה גם היו"ר הקודם, אורגד רונן, שהוא עדיין אחד מאלו שצריכים לחתום על הצ'קים של האגודה. זו בדיוק הסיבה שמנהל האגודה, אורי בר-צורי, הביא לו ערימה של צ'קים לספקים, ובעוד הקבוצות מתחממות על הפרקט (עאאלק) אורגד חתם על כמה אלפים.

עדיין בענייני ספורט והאגודה. היה יום ספורט יישובי. בן עמי מוסק הסתובב במגרש הסינטטי עם המצלמה שלו, מה שגרם לאורי בר צורי ומאמן הטניס שמוליק שקד להפגין מול העדשה זוגיות מאושרת. אחר כך הם הלכו איש איש לביתו.

עליתם על זה, ורדה אכן מפנימה ביטויים וסגנונות כתיבה ממדורים מתחרים, והנה היא מאמצת בחום גם סטנדרטים עיתונאיים של קונקורנציות. מקור עלום שם מספר שאמא אחת התקשרה לבכיר אחד במועצה והתלוננה שהבן שלה לא יכול לשחק בסינטטי כי המגרש נעול, והבכיר אמר לה לפרוץ את המנעול. אז האמא פרצה, הילד שיחק, ורק ורדה לא מצליחה לקבל תגובה מהבכיר. אבל הסיפור טוב, אז מה אכפת לה התגובה.

חבורת סלבס שכללה בין השאר את נמרוד לב, אלון גל פבלו רוזנברג וזוגתו מירי נחתה לארוחה במסעדת הדרל'ה. וכרגיל במעמדים שכאלה, השף והבעלים סיון אמסלם ניצל את הסיטואציה לפוטו-אופ.

ואם כבר אנחנו בענייני צילום, אז נקדיש אייטם לצלם אבי הירשפילד. האיש גידל את מחלפות שיערו לתפארת ונשבע שעד שהוא מסיים את לימודיו הוא לא מסתפר ולא מוריד מילימטר. ממש לא מזמן ראתה אותו ורדה מכוסח למשעי. ובעודה עולזת איך יש לה אייטם על זה שלבנאדם אין מילה, התברר לה שהבנאדם פשוט סיים את לימודיו.

למקרה שאתם ממש מתעניינים, האיש למד עיצוב גרפי בויצ"ו חיפה, ובין השאר למד רישום, חשיבה גרפית, חשיבה תלת מימדית, עיצוב אתרים, פרסום וגם כמה תוכנות שקשורות לכל העסק. אבל הכי חשוב שהוא למד חשיבה.

בגלריית הקצה בנהריה הייתה פתיחה חגיגית של התערוכה "אם (רק) אפשר היה לגעת בצליל" של האמנית רינת בלסון. רינת היא בת למשפחה מוותיקי נהריה, ובאזור ההר מכירים אותה כעובדת ותיקה במוזיאון הפתוח בתפן. באירוע הפתיחה הופיעו נגנים מכפר ורדים, יעקב גיא ודני חי, וכמעט אפשר היה לגעת בצליל.

נכון שנדמה לכם שכולם נוסעים לאילת או היו באילת? אז כל מי שמספר לכם על אילת הוא עובד רפא"ל, או שהתחתן פעם עם עובד רפא"ל ועכשיו צריך להיגרר איתו לכל הנופשונים האלה שהחברה מכריחה את עובדיה לצאת אליהם.

בסוף השבוע הזה הכריזו בביג כרמיאל על "גראז' סייל". מה זה אומר? לא, לא מציאות יד שנייה שאנשים הוציאו מהבוידעם. החנויות יוציאו דוכנים למגרש החנייה, מה שאומר שההיצע יכלול את אותם מותגים, אבל מצד שני לא תהיה לכם חנייה, רק קצת הנחה.

ששון בן עמרם, שהתמודד בבחירות האחרונות על ראשות מועצת כפר ורדים, הקים אחרי הבחירות חברת הפקות. ממש עכשיו הוא הפיק את פסטיבל הזית שהסתיים לפני שבוע, ולפני זה הוא הפיק את ביקור האפיפיור. שנאמר, מי שלא רצה אותו כראש מועצה קיבל אותו כמפיק על.

ורדה שמעה גם שיהודית כהן וכנרת כדורי רוצות למכור את פאב ברווזון. ורדה כבר מתחילה להתגעגע. מצד שני, אולי נקבל אותן כראש מועצה?

ורדה קראה באינטרנט שהמשטרה עצרה את העבריין מיכאל מור בדירה בכפר ורדים. דיווח מטריד, אין מה לומר, שעולים ממנו המון סימני שאלה. ובעיקר: איפה יש בכפר ורדים דירות? ועוד כאלה שפנויות להשכרה.

שבת שלום, וד"ש באילת.

בתמונות:
אבי הירשפילד אחרי
אורי בר צורי ושמוליק שקד
פתיחת התערוכה של רינת בלסון
סיון אמסלם והסלבס