א-לה כפר גליון אוקטובר 172 | חדשות ספורט

חדשות ספורט

חזרה לחדשות  

שדרוג לקטרגל של לויד

כרגיל, יוכלו תלמידים ליהנות מחוג ספורט חינם. החידוש: ניהול רשמי על ידי בית ספר קשת

לויד אפטר, תושב הכפר, אב לשלושה ועולה ותיק מדרום אפריקה, יזם בכפר מועדון ספורט שבועי לקטרגל. הפעילות מתקיימת בכל יום שישי בצהרים בבית ספר קשת, ובעצם מדובר בחוג קטרגל בחינם ללא עלות.
השנה טורנירי הכדורגל של ימי שישי בחצר בית ספר קשת עולים מהלך. מועדון הספורט של הכדורגל ינוהל באופן רשמי על ידי הנהלת בית הספר בעזרתו המקצועית של לויד אפטר, המורה לספורט אורי בן דויד ומאמנים נוספים. ההורים בטורנירים אלו מנהלים את הפעילות ומאמנים את השכבות בנפרד. הורים מתנדבים דרושים לאימון שכבות גיל, לא בהכרח כל שבוע. ההורים המתנדבים יקבלו בעצמם הנחייה מקצועית מאורי בן דויד. תלמידים המעוניינים להשתתף בקבוצות בית הספר יהיו מחויבים לקחת חלק בפעילויות מועדון הספורט בצהרי שישי.
פעילות המועדון תפתח רשמית ביום שישי ה-23.10 במגרשים של בית ספר קשת. בנוסף, לויד אפטר מגבש ליגה אזורית משותפת לבתי ספר באזור.
הורים המעוניינים להתנדב יכולים לפנות אל אורי במייל [email protected] או בטלפון נייד 050-5887861. ילדים שרוצים להצטרף יכולים להחליט בכל יום שישי ש"היום זה היום" להתחיל לעשות ספורט. אין צורך להתחייב ואין צורך בניסיון מוקדם.

בתמונה: תלמידי כיתות א' באימוני סוף העונה בשנה שעברה

בסוף השבוע: אליפות כפר ורדים בקליעות עונשין

בימי שישי ושבת 16-17 באוקטובר, תתקיים אליפות כפר ורדים השנייה בקליעות עונשין. התחרות תתקיים בבלון בית הספר קשת בשעות 17.00-20.00, ותחולק לשלוש קבוצות גיל: ילדים שנולדו עד 1988 (שישי ב-17), ילדים, נערים ונוער ילידי 1997-1992 (שישי ב-18:30), ובוגרים ילידי 1991 ואילך (שבת ב-17).
תחרויות חצי הגמר והגמר יתקיימו בשבת החל מ-18:30.
מנצחי כל קטגוריית גיל יתמודדו מול כדורסלן העבר דורון שפר, והמנצח
יזכה בפרס.
ההרשמה היא במשרדי אגודת הספורט, והיא מסתיימת היום, יום חמישי 15.10. ההשתתפות כרוכה בתשלום של 20 שקלים, ולמנצחים מובטחים פרסים יקרי ערך ובראשם כרטיס טיסה לאירופה.

פתחו בניצחון

קבוצת הנוער של כפר ורדים פתחה את עונת הכדורסל בניצחון ביתי קל על קבוצת הנוער של טבריה בתוצאה 64:95.
כ-100 אוהדים, שחקני האגודה, הורים, מאמנים וחברי הנהלה עודדו את קבוצת הנוער לאורך כל המשחק. אחרי פתיחה מהוססת של שתי הקבוצות, החלה כפר ורדים להכתיב את הקצב כבר ברבע הראשון. אחרי מספר עליות וירידות הסתים הרבע ב13:22 לכפר ורדים, כששקד תמנה בולט מעל כולם. ברבע השני הקבוצה התקשתה מול הלחץ של טבריה, שניצחה את הרבע 14:18.
בפתיחת המחצית השנייה נראתה רק קבוצה אחת על המגרש. הגנה טובה, יציאה למתפרצות ומשחק קבוצתי בהתקפה מסודרת והרבע מסתיים בתוצאה 21:26 לכפר ורדים. הרבע האחרון היה המשך ישיר לשלישי, כשנוה פרצי ואומר בן דוד המוציאים לפועל, 9:22 לנוער של הכפר.
איציק אלרון, מאמן הקבוצה: "יש לקבוצת הנוער עוד הרבה מה לשפר ובעיקר למנוע את איבודי הכדורים המיותרים ולשמור בצורה טובה לאורך כל המשחק".
בלטו: שקד תמנה 29 נק', נוה פרצי 18, אריק וקסמן 16, אלון חמזני 15. עוד קלעו: אומר בן דוד 9 נק', פלאח עלי 6, נדב קלנר . שיחקו ולא קלעו: דרור אזולאי, רון משגב ויואב אפשטיין.