א-לה כפר גליון אוקטובר 172 | צ'ינצ'ילה

נא להכיר: צ'ינצ'ילת ההרים

 חזרה לחדשות

 אנטון אור וצחי לביא פתחו במעלות את חנות החיות "פט בר" (Pet Bar) באופן חגיגי לאחר שלושה חודשי הרצה. החזון שמאחורי החנות, הם מספרים, הוא "שירות ומקצועיות, מה שהיה חסר פה באזור בתחום חנויות החיות ומזון לחיות מחמד". במסגרת איכות השירות כל המוצרים בחנות הם ממיטב הספקים, וצחי ואנטון גם נותנים שירות של משלוח חינם עד בית הלקוח לכל האזור, מכרמיאל ועד מתת ועמוקה, ללא הגבלה של סכום.
- יש באזור קהל גדול של מגדלי כלבים?
"כן, בהחלט. במגזר הרוסי מאוד אוהבים לגדל כלבים, יש הרבה שמגדלים דגים ועוד".
- אתם מוכרים גם גורי כלבים?
"לא. אני לא מאמין בזה. יש מספיק כלבים משוטטים שניתן לאמץ, ואני פשוט מפנה אנשים לבתי גידול או מחסה".
- טיפ להתמודדות עם נשירת השיער של כלבים.
"קודם כל, בלי קשר לחורף או קיץ, אבל במיוחד בחורף, לתת לחיות הרבה אהבה, ולגבי הנשירה, יש לנו מבחר מאוד גדול של רולרים שניתן להעביר על הספות בבית או על הבגדים, ישנם סוגי שמפו שונים שמצמצמים נשירה ומבריקים את השיער. נשירה היא דבר מאוד טבעי אצל חיות, וניתן לצמצם זאת גם על ידי תספורת עונתית לכלב".
בחנות יש דגים, אוגרים ואפילו צ'ינצ'ילה (בתמונות) שאינה למכירה, שמשכה את תשומת הלב בפתיחת המקום יותר מבובת הכלב הענקית ואפילו משולחן הכיבוד.
לפי שי גרינשפון מכפר ורדים שביקר בחנות, צ'ינצ'ילות חיות בין 6 ל-12 שנים, בהתאם לתנאים. הצ'ינצ'ילה מגיעה מהרי האנדים בדרום אמריקה, חיה באזורים קרים מאוד ולכן הפרווה היפיפייה שלה, הצפופה ביותר בעולם. לכל המעוניין, שי מוכר בביתו שבכפר ורדים צ'ינצ'ילות.
"פט-בר", מעלות, על יד סניף הדואר, 077-4508030.

בתמונה: הצ'ינצ'ילה. יותר תשומת לב אפילו משולחן הכיבוד