א-לה כפר גליון אוקטובר 172 | חורף חם בקתדרה

חורף חם בקתדרה

  חזרה לחדשות 

הקתדרה התעוררה מפגרת הקיץ ויוצאת בפעילות חורף משודרגת לקהל הרחב

הקתדרה בכפר ורדים פותחת את פעילות עונת החורף באירוע שבמרכזו ההצגה "ספור אהבה ארץ-ישראלי". ההצגה מספרת את סיפור אהבתם של מרגלית ועמי, בשנות הארבעים של המאה הקודמת על רקע האירועים הסוערים שקדמו להקמת המדינה ופרוץ מלחמת השחרור. השחקנית, עדי בילסקי, זכתה בפרס "קיפוד הזהב" לשחקנית הטובה ביותר על הופעתה בהצגה. בתום ההצגה תתקיים שיחה עם פנינה גרי כותבת ובמאית ההצגה.
עוד באירוע הפתיחה: דברי ברכה של ראש המועצה סיון יחיאלי, קטעי נגינה של הרכב מתזמורת הנוער כפר ורדים, הצגת תכנית הקתדרה וכיבוד קל. האירוע יתקיים במוצ"ש ה-31 באוקטובר, בשעה 19:30, באולם האירועים במרכז המסחרי. כרטיסים ניתן להשיג במזכירות המועצה, בספריה ובחנות הספרים במרכז המסחרי. עלות הערב: 20 שקלים.
אירוע הפתיחה מסמן התחלה של פעילות מגוונת שתשרת את תושבי כפר ורדים והסביבה במהלך עונת החורף הקרובה. עדי גרינפלד מצוות הקתדרה מספרת: "תכנית הקתדרה משודרגת השנה, עם קריצה לקהל מכל הגילאים ומביאה מגוון הרצאות וקורסים בנושאי איכות הסביבה, אמנות, תרבות יהודית, ארכיאולוגיה, מדע (על הגנום האנושי), סדנת כתיבה עם הסופרת תושבת הכפר שרה שילה, הצגת תיאטרון בבימוי פאניה גרינשפון ועוד. למעשה, החודשים הקרובים עמוסי פעילות וגם ימי שישי גויסו לקתדרה".
הפעילות הבאה בקתדרה היא הרצאתו של פרופ' דן זסלבסקי "פתרון כולל ובר קיימא למים ואנרגיה", שתעסוק בפתרונות בתחומי המים והאנרגיה. ההרצאה תתקיים במוצ"ש ה-17 באוקטובר בשעה 20:30 במועדון גיל הזהב.
להרשמה לפעילות: 9972662 (ספריה), 9978036 (יוסף ברטה).
דמי ההשתתפות הנקובים הם במועד ההרשמה. הרשמה מאוחרת (פחות משבוע לפני הפעילות) תחייב תשלום נוסף של 20%. פרטים מלאים על כל פעילות באתר הקתדרה www.katedra.org.il ובקטלוג.

בתמונה: עדי בילסקי בהצגה: סיפור אהבה ארץ-ישראלי