עיתון כפר ורדים א לה כפר 183 | החיזוק הנשי

החיזוק הנשי


מיזם חדש לפתיחת קורסים לנשים דתיות ושאינן דתיות נפתח לאחרונה במעלות והוא עתיד ליצור מרכז מפגש לנשים מכל הגילאים המבקשות לעסוק בספורט ובבריאות

הרעיון להקים קורסים לנשים נולד מתוך כוונה של היוזמת דינה טייב, לארגן קורסים לנשים בלבד במקום עם פרטיות ונוחות עבור המשתתפות. הקורס הראשון נפתח לפני כשלושה חודשים והוא עוסק בתחום ההתעמלות והספורט.

הקבוצה הקטנה מודרכת על ידי שרה, מורה שעלתה מצרפת לפני כשנה, ולדברי הנשים בקבוצה היא מקצועית וקשובה לצורך של כל אחת ואחת מהן. התרגילים מונחים מראש ולא קלים כלל. מדובר בחיזוק שרירי הבטן, חגורת הכתפיים ואגן תחתון. האווירה בקורס היא חווייתית והמוזיקה הנשמעת ברקע מקלה את הקושי והמאמץ. הנשים מסיימות את השיעורים כאשר הן עייפות אך מרוצות מהתוצאה.
הרצון של דינה הוא ליצור קבוצות נוספות כיוון שהצלחת הקורס הראשון עוברת מפה לאוזן ויוצרת ביקוש הולך ונרחב.

בנוסף, מתארגנים חוגים המיועדים לבנות מגיל גן חובה ועד לבנות בכיתה י"ב. דינה מנסה להקים את הקורסים לגיל הצעיר כדי לתת פיתרון בעיקר לבנות מהמגזר הדתי. לטענתה, קשה למצוא באזור חוגי ספורט לבנות למרות חשיבות העניין ההתפתחותי בגיל זה. "בנות שיושבות זמן רב לצורך לימודים ולא עוסקות בפעילות ספורטיבית, עלולות לסבול מבעיות גב, חולשה בידיים, קואורדינציה חלשה ובעיות שונות במוטוריקה. בקורס ההתעמלות החדש אנחנו נעבוד עם הבנות בעיקר במשחקי כדור למיניהם, התעמלות במוזיקה וריקוד. לנערות הבוגרות נציע מגוון פעילות ספורטיבית המחזקת את שרירי הגוף על ידי מחול אירובי וריקוד".

המיזמים הבאים של דינה הן פתיחת קורסים לנשים בהיריון שישולבו בהן חוגי יוגה, פלדנקרייז ופילאטיס. בנוסף, ייפתחו סדנאות בנושאים שונים כדוגמת תזונה נכונה, מדיטציה, עיסוי לתינוקות, פרחי באך, הילינג ועוד. כל זאת באווירה נשית נעימה ומעניינת.

הקורסים מיועדים לנשים דתיות ושאינן דתיות.

 

לפרטים והרשמה: דינה טייב (לא בשבת) 054-6261963.

 
   

חזרה למידע שיווקי