עיתון כפר ורדים א לה כפר 183 | חוזרים לתקופת הילדות

חוזרים לתקופת הילדות


חנות העודפים מישמיש בכרמיאל מאפשרת לרכוש מספר גדול של בגדים איכותיים לתינוקות ולילדים במחירים מוזלים ביותר. הבגדים הקטנים מעוררים געגועים לתקופה יפה ורחוקה בזכות מותג עיצובי וייחודי של מפעל סריגמיש

חנות העודפים מישמיש בכרמיאל נמצאת בלב איזור התעשייה, בסמוך למרכז הקניות של דהאן ולא הרחק ממרכז ביג בכרמיאל. בין שלל החנויות המעניינות במתחם נמצאת גם חנות העודפים מישמיש, המשתייכת לרשת האופנה המוכרת ומונה כחמישים סניפים ברחבי הארץ. המיקום המעניין נותן ערך מיוחד לחוויית הקניה של הלקוחות.

כבר בכניסה לחנות ניתן להתרשם מהכמות העצומה של מבחר הבגדים לתינוקות ולילדים. הודעות על מחירים ומבצעים נמצאים כמעט בכל מקום. סוגי הפריטים תלויים בסדר מופתי על הקולבים המעוגלים, מסודרים בקפידה על המדפים או מצויים בכל פינה אפשרית לתצוגה. המרחב בחנות הוא צבעוני ומעורר שמחה למראה הבגדים הקטנים והמגוונים, מראה שמזכיר את תקופת הילדות הרחוקה. למרות פער השנים, נדמה כי יש משהו משותף לאופנה המצויה בחנות, מעין שילוב מעניין של הווה ועבר הכלולים בעיצוב ייחודי. אביבה, בעלת החנות, מקבלת את הלקוחות בחיוך רחב ועוזרת ללקוחות לבחור את הפריטים המתאימים ביותר עבורם בין אלפי הפריטים המצויים בחנות. היא מתגאה בכך שהחנות עשתה לה שם של מותג מרכזי באיזור ומגיעים אליה לקוחות מכל רחבי הגליל, מקרית שמונה, מרמת הגולן ואפילו ממרכז הארץ, במהלך דרכם לטיול בצפון. ייצור הבגדים מתבצע במפעל סריגמיש בראשון לציון, והוא מפעל ותיק בארץ שהוקם עוד בשנת 1957. חנות מישמיש בכרמיאל היא החנות היחידה לעודפי ביגוד לתינוקות ולילדים בצפון הארץ.

אביבה אוהבת את הלקוחות, ויש אימהות רבות החוזרות אל המקום שוב ושוב במשך שנים רבות, עוד מהתקופה שחנות מישמיש שכנה בכניסה לקניון כרמיאל. לדברי אביבה, הסיבה לפופולאריות של החנות היא המגוון האיכותי והמשתנה במהלך העונות ובכל פעם שהלקוחות חוזרות, הן מוצאות פריטים אחרים ושונים.

יש בחנות בגדים לכל הגילאים. החל מרגע לידתו של תינוק ועד למידה 16. בחנות שלל עודפי קולקציה של פריטים משנה קודמת, דבר שלא גורע מאיכותם. ניתן לרכוש את המוצרים במחירים מוזלים עבור פריטים רבים. כך לדוגמא ניתן לקנות בגדים מסוג א' ובהנחות של 50% ומעלה. ארבעה פריטים של חליפות ילדים ניתן לרכוש ב-100 שקלים בלבד. מגוון שמלות ב-50 שקלים לפריט ומוצרים שונים ואיכותיים החל מ-10 שקלים לפריט. אביבה מדגישה שההנחות ניתנות באופן קבוע ורציף למשך כל עונות השנה. כמו כן ניתן למצוא בחנות גם הלבשה תחתונה לרך הנולד, כובעים, משקפיים ומגוון ספרי תינוקות.

לקוחה הנמצאת במסע קניות בחנות מעידה על עצמה, שהיא נוהגת להגיע לחנות בעקביות במשך שנים. "הבגדים שאני קונה נשארים גם לילדים הבאים בגלל שהם איכותיים, עמידים ולא נפגמים לאורך שנים רבות. זו הזדמנות כלכלית לקנות בגדים מרשימים וזולים. מעבר לכך, יש משהו יפה ופשוט בבגדים של מישמיש, היכולים לדמות ילדה קטנה לאישה ובו בזמן להקנות לה מראה ילדותי ומקסים".

לאחרונה נפתח בית קפה קטן בסמוך לחנות ובמקום מצוי גם מכשיר למשיכת מזומנים.
את מישמיש כרמיאל ניתן למצוא בפייסבוק, שם מתפרסמים מבצעים והנחות.

מישמיש כרמיאל, איזור התעשייה בכרמיאל (ליד מרכז דהאן)

טלפון 04-9885151

בתמונה: לא מפסיקות לקנות. אימהות במישמיש כרמיאל

 
   

חזרה למידע שיווקי