א-לה כפר 164 | העיסוק שלי

העיסוק שלי - רפי כהן

חזרה לורדה ומדורים 

 

לצדך בדרך להגשמה 


רפי כהן, מהנדס תוכנה ומאמן אישי, מספר על התחום החדש בחייו 

 

מן הסתם כבר נתקלת בי בכפר. בבוקר, הולך עם כלב הנחייה שלי ומלווה את בנותיי לבית הספר ולגן, במרכז המסחרי מסדר איזה סידור, לבד עם הכלב או עם משפחתי. 

הייתי מהנדס תוכנה משך 25 שנה לאחר סיום לימודי התואר השני במדעי המחשב. עבדתי שנים רבות ומוצלחות בעולם ההיי-טק ויחד עם זאת עשיתי כמיטב הבנתי למען קידום ההגשמה העצמית של אנשים תוך התמקדות באוכלוסיית העיוורים ולקויי ראיה. 

הנהגתי ארגון עיוורים שדגל בקידום זכותם של אנשים עיוורים לפרנסה בכבוד והשתלבות חברתית כאלטרנטיבה לזכויות והטבות כלכליות וכיום אני מוביל פורום באינטרנט שמעודד יצירת רעיונות ליישום מטרות אלה. 

כמו-כן אני מסייע ומייעץ לארגונים וחברות להנגיש את אתרי האינטרנט לשימושם של אוכלוסיה בעלת צרכים מיוחדים בכלל ואוכלוסיית העיוורים ולקויי הראייה בפרט. 

אני ממשיך לאהוב את ההיי-טק ולראות בו כתחום הקרוב ביותר ללבי, אבל בשנים האחרונות חיפשתי אתגר תעסוקתי חדש. לפני כשנה נעזרתי במאמן אישי כדי להעמיד במבחן את הרצון שלי בהסבה מקצועית ונדלקתי בעצמי לתחום האימון האישי (COACHING) וראיתי בו עוד כלי שבאמצעותו אני יכול לסייע לאנשים באשר הם להגשים את עצמם. סיימתי לא מכבר קורס מעמיק בתחום, במסגרת בית הספר לאימון CTI, שהוא אחד מבתי הספר המובילים בארץ ובעולם. 

כמוסמך לעסוק באימון אישי, אני מצפה לך הלקוח. האתגר שלי הוא להיות לצידך בדרכך להגשמה עצמית. אם הגדרת לך מטרה אך רבות ההתלבטויות המעכבות אותך בדרך להשגתה, צור איתי קשר ובעבודה משותפת של מאמן ומתאמן נגשים את היעד שהצבת לעצמך. המטרה אליה אתה שואף יכול להיות כל דבר בחייך האישיים כמו בחירת מקצוע או מסלול לימודים, הסבה מקצועית, שינוי במגורים או כל דבר אישי שברצונך להגשים. פגישת הכרות ויעוץ ראשונה ללא תשלום. 

אז אני כאן, תתקשר אלי: רפי, 052-2650667 או כתוב לי לדואר האלקטרוני שלי לפי הכתובת: [email protected].  

על-אף השימוש בלשון זכר, הפנייה מיועדת לגברים ונשים כאחד. 

אשמח לפגוש אותך, רפי כהן 

 

בתמונה: 

רפי כהן ובני משפחתו. נעזרתי במאמן אישי ונדלקתי בעצמי