א-לה כפר 168 | צעדת כפר ורדים

צעדת כפר ורדים

חזרה לכתבות 

 

צעדה על המפה 

בצעדת כפר ורדים ה-15 השתתפו כ-700 אנשים שנהנו מפעילות ספורטיבית משולבת בחוויה קהילתית. מחלקת הספורט בשיתוף אגודת הספורט, ארגנה צעדה בת שבעה קילומטרים ברחבי הכפר. את פני הצועדים קיבלה בנקודת הרישום תזמורת הכפר ולאורך המסלול נהנו הצועדים מפעילויות שונות שארגנו הצופים, חוג אתגרים, מועצת הנוער והגיל הרך. היום החם לא מנע גם מאנשים מחוץ לכפר להגיע במיוחד לצעדה, כמו קבוצת עובדי החשמל שצעדה בשורה ארוכה בחולצות אדומות.  

 

 

אמא צועדת / יעל שטרן 

כהרגלנו בשנים האחרונות צעדנו עם שני הבנים שלנו בני ה-9 וה-7 ועם הכלבה. הקטנה בשלב זה נשארה עם סבתא בבית. התחלנו את הצעדה לצלילי התזמורת של הכפר, נרשמנו והתחלנו לצעוד. הילדים ניווטו לפי מפה שקיבלנו. המסלול היה מקסים. בהתחלה, כשהגענו ל'חורשת בר-בת' הפתיע אותנו מתחם אקסטרים. עצרנו ושיחקנו (גם המבוגרים) שעה שלמה והמשכנו בדרך. תמיד היו לידינו חברים, שכנים, תיירים. משפחת ריבק שגרה על הדרך כיבדה אותנו בשתייה קרה שחיממה את הלב. המשכנו לחורשת הארזים, עצרנו לקרטיבים אצל הגזלן שחיכה לנו על הדרך, נחנו קצת בפיקניקון קטן והכרנו מקומות חדשים שלא היינו בהם בארבע שנות חיינו בכפר. זה בסדר, היו איתי ותיקים יותר שגם הודו שלא דרכו שם מעולם. עצרנו שוב להתרעננות באדיבות הצופים, עם חידות למיניהן. השילוט היה ברור, הארגון היה מצוין ומאבטחים בכל פינה נדרשת. לקראת סיום הגענו להר דפנה שם הייתה פעילות מושקעת לקטנטנים. יכולנו להכין פיתות בטאבון אבל לא עצרנו. העדפנו שהילדים הרעבים יאכלו את העוף שסבתא הכינה בינתיים. רצנו ל"קו הסיום" והילדים קיבלו מדליה ותעודה.  

היה בהחלט יפה ולא מבייש אף צעדה אחרת בארץ. איך אמרה לי היום חברה מהמרכז ששמעה על הצעדה ברדיו: אתם על המפה. תודה לכל העמלים, היה נפלא, טיפל'ה חם, אבל סביר. 

 

לגלריית תמונות 


צילמו: אייל כץ, יעל שטרן, בן עמי מוסק 

.