א-לה כפר 168 | פונדו

קונספט חדש בצפון: מרכז קולינרי

חזרה לתוכן שיווקי 

 

חנות "פונדו" שבקניון חוצות כרמיאל החדש משלבת כלי מטבח לכל מטרה, מאכלי בוטיק, יינות, תבלינים ואפילו סדנאות שף לבישול ואפייה 

 

"האמת היא שגם אני מתקשה להסביר במשפט קצרה מה אנחנו בדיוק", מחייך ניר עדרי, ההוגה והבעלים של "פונדו", חנות הקונספט המרשימה בקניון חוצות כרמיאל. "אולי הביטוי 'מרכז קולינרי' מסביר את זה הכי טוב, ואולי הסלוגן שלנו – הטעמים שבכלים".  

טעם זה באמת העניין שם. מה שתופס את העין בכניסה לחנות זה שפע של כלים יפים, מיוחדים ואיכותיים כמו סירים, כלי הגשה, כלי אפייה, סכינים מקצועיות, מסחטות פרי וגם מכשירי חשמל יוקרתיים מצד אחד וגאדג'טים מדליקים ושימושיים מצד שני: פותחנים מיוחדים, מלחיות אישית, קולפנים, חותכי ירקות, יריעות שמתלבשות על תבניות ששום עוגה לא תידבק ועוד אביזרים שעושים את חיי הטבח החובב לקלים ושמחים במיוחד. 

באגף השני של החנות יש כבר אוכל של ממש: פינת תבלינים עשירה, חומרי גלם לשוקולטיירים, יינות בוטיק, תערובות לאורז, חליטות, ריבות, מטבלים, סירופים, חלבות, ואפילו מעדן חבושים מפתיע ומעורר זכרונות.  

בתוך האגף הזה הוכשר מטבח מקצועי שמסביבו בר ישיבה לקבוצות קטנות. המקום מיועד לסדנאות אוכל למיניהן, שמתקיימות במקום לפרקים עם שפים שונים. אפשר גם להזמין אירועים ולבלות בילוי מקורי וטעים. 

והמחירים? מצד אחד, זה לא שוק. מצד שני אפשר להתחדש במוצרי איכות מעולים במחירים לגמרי סבירים, או להרשים במתנה ממותגת שעולה באמת הרבה פחות ממה שנדמה. וכדי לסגור את העניין הפעוט הזה של כסף, נציין שיש גם מבצעים טובים כמעט בכל זמן נתון. ובאמת, אפשר למצוא בחנות יופי של דברים לכל כיס. רק לשם דוגמה, תוכלו למצוא שם סכינים מקצועיות במחירים שמתחילים ב-60 או 70 שקלים, עד לסכינים שעולות פי עשרה ומצדיקות, ככה אומרים, כל שקל. 

המקום גם לא מפסיק להתחדש. אם שמעתם על יקב בוטיק מפתה או גאדג'ט שבמקרה חסר, צוות "פנדו" יבדוק אם ניתן להביא את המוצר המבוקש לחנות.  

כל מי שאוהב אוכל ומטבח ימצא בפונדו חגיגה גדולה של מקוריות, אסתטיקה וטעם. 

פונדו – הטעמים שבכלים, קניון חוצות כרמיאל, 04-9589191. 

 

בתמונה: פונדו. יופי של דברים לכל כיס 

.