גיליון א-לה כפר נובמבר 173 | רון מוסקוביץ: לא התפטרתי, הכל שמועות

רון מוסקוביץ: לא התפטרתי, הכל שמועות

 חזרה לחדשות

ראש מועצת כפר ורדים לשעבר מכחיש את הידיעות כי התפטר מתפקידו כמנכ"ל מרכז השלטון המקומי אחרי שמונה חודשים בתפקיד

עידוא דגן

מנכ"ל מרכז השלטון המקומי, רון מוסקוביץ הודיע כי הוא מסיים את תפקידו לאחר שמונה חודשים בלבד בתפקיד. כך פורסם במספר כלי התקשורת. על פי הפרסומים ההתפטרות קשורה לכתבת התחקיר שפורסמה במוסף "7 ימים" של ידיעות אחרונות, ובה ממצאים חמורים על התנהלותו של שלמה בוחבוט כראש עיריית מעלות וכיו"ר מרכז השלטון המקומי. גם על פי אותם פרסומים, ההתפטרות אינה מיידית והשניים סיכמו כי מוסקוביץ יישאר בתפקיד עד שבוחבוט ימצא לו מחליף.

בשיחה עם א-לה כפר הכחיש מוסקוביץ את הפרסומים. "אלו הן שמועות. לאחרונה היו הרבה פרסומים, השמצות וכותרות, אבל אני ממשיך בתפקידי כרגיל על מנת לדאוג לשלטון המקומי על הצד הטוב ביותר". גם לינדה ששון, דוברת המרכז לשלטון מקומי מסרה: "יו"ר מרכז השלטון המקומי שלמה בוחבוט ומנכ"ל מרכז השלטון המקומי, רון מוסקוביץ ממשיכים להצעיד יחד את השלטון המקומי קדימה ולעבוד במלוא המרץ נוכח האתגרים העומדים בפני הרשויות המקומיות".

גורמים במרכז השלטון המקומי הפנו את תשומת לבנו כי הידיעה הראשונה על ההתפטרות פורסמה בעיתון ובאתר האינטרנט "כלכליסט" מקבוצת ידיעות אחרונות, ותהו אם מדובר במקרה בלבד. הידיעה, אגב, צוטטה גם באתרים גדולים אחרים דוגמת "מקו". בידיעה נכתב כי "מוסקוביץ אישר את דבר סיום התפקיד אולם סירב להתייחס לנסיבות שהביאו לכך". כאמור, השבוע טען מוסקוביץ כי מדובר בשמועה והוא ממשיך כרגיל.

בתמונה: רון מוסקוביץ. היו הרבה שמועות