גיליון א-לה כפר נובמבר 173 | פתחנו שנה

פתחנו שנה

חזרה לחדשות

חניכי השכבה הבוגרת של שבט עפר סוקרים את תחילת שנת הפעילות:

שבט עפר, שהינו שבט הצופים בכפר, פתח את שנת פעילותו ב-22.9. התחלנו במתכונת הרגילה של פעולות בימי שלישי ושישי, בהם החניכים עוברים תכנים המועברים על ידי השכבה הבוגרת (י'- י"ב).

ב-17.10, יום שבת, ציינו את פתיחתה הרשמית של שנת הפעילות במפקד אש ובהענקת עניבות לכל חניכי השכבה הבוגרת בהתאם לתפקיד אותו הם ממלאים. על כל ההכנות היו אחראיים חברי השכבה הבוגרת בהובלת נווה פרצי, עמית בלנק ודור אבירי, מרכז המפעלים הצעיר. כמיטב המסורת שכבת ט' לקחה גם היא חלק בהכנות לטקס והם בנו את השער שהוביל את כולם לאזור המפקד.

במשך יומיים אינטנסיביים בנינו את כתובות האש, הכנו את רחבת המסדרים, עבדנו על תוכן הטקס וצברנו חוויות ביחד. בניגוד לשנים קודמות, יום הפעילות של החניכים הועבר ליום שבת, וכל התכנים ביום פעילות זה עסקו בעפר כהן ז"ל, על שמו קרוי השבט. השנה מלאו 20 שנה למותו של עפר בתאונת הדרכים.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות ליהודה כהן, אב השבט, ולחנה רעייתו, שכמו כל שנה מכבד אותנו בנוכחותו, לסיוון יחיאלי שלקח חלק בטקס, לבוגרי השבט שהקדישו מזמנם והכינו כתובת אש מוצלחת, וכמובן להורים שהגיעו ולקחו חלק במעמד זה, והפכו את האווירה למשפחתית ונעימה.

בסוף השבוע האחרון יצאו חניכי שבט עפר לטיול פתיחת שנה בהר הכרמל. בימים אלה אנחנו בעיצומו של תהליך ההרשמה לשנת הפעילות.

אנו רוצים לאחל לחניכי שבט עפר שנת פעילות מוצלחת, מהנה ומשמעותית.

חברי השכבה הבוגרת

בתמונה:
כתובת אש בטקס פתיחת שנה
צילום: אייל כץ