א-לה כפר גליון מרץ 177 | הנוער יוצא למשחק עונה

הנוער יוצא למשחק עונה

ביום שני הקרוב יתמודדו כדורסלני כפר ורדים נגד נהריה, במשחק שיקבע מי מהשתיים תעפיל לליגה הלאומית

קבוצת הנוער של כפר ורדים, המתמודדת על עלייה בחזרה לליגה הלאומית, יוצאת ביום שני הקרוב למשחק העונה נגד נהריה. אחת מהשתיים תעלה קרוב לוודאי לליגה העליונה, וזהות העולה תיקבע במשחק זה.
כפר ורדים מובילה את הטבלה עם מאזן מושלם, אחרי שבמשחק האחרון גברה בקלות על עפולה 54:103. במפגש הקודם בין השתיים ניצחה כפר ורדים ב-4 נקודות הפרש במשחק דרמטי. ניצחון של כפר ורדים או הפסד בהפרש של שלוש נקודות ומטה, יעלה את כפר ורדים בתנאי שתמשיך לנצח עד סוף העונה. מנגד, ניצחון של נהריה בהפרש של 5 נקודות ומעלה יעלה אותה לליגה הלאומית.
המשחק יתקיים באולם עין שרה, המשמש גם את עירוני נהריה מליגת העל בכדורסל. באגודת הספורט עושים מאמצים רבים לגייס כמות גדולה של אוהדים, ולפחות אוטובוס אחד יועמד לרשות המעודדים. כחלק מהמאמצים מופץ בכפר מינשר הקורא לאוהדים להתייצב למשימה. מתוך המינשר: "תושבי כפר ורדים, שחקני המועדון, הורי השחקנים, חברי השחקנים וכאלה שאוהבים כדורסל,זהו צו השעה! כולם חייבים להגיע ולעודד את קבוצת הנוער במשחק חשוב זה. ראו בפנייה זו כבקשה אישית של כל שחקן ושחקן בקבוצת הנוער ושל מאמן הקבוצה והמנהל המקצועי של הכדורסל בכפר, איציק אלרון. בואו לעודד, זה תלוי גם בכם!".
מאגודת הספורט נמסר כי המחיר להסעה כולל כניסה למשחק הוא 10 שקלים בלבד, לכל מי שיירשם עד יום לפני המשחק. לדברי אלרון, בכוונת נהריה למכור כרטיסי כניסה למשחק במחיר 360 שקלים. ההרשמה למשחק ולהסעה מתקיימת במשרדי אגודת הספורט שבמועצה ואצל מאמני הכדורסל עד יום ראשון ה-14 במרץ.

 
   

חזרה לחדשות