א-לה כפר גיליון מאי 180 | ועד העובדים של העצמאים

ועד העובדים של העצמאים


תכירו: המרכז לצרכנות עסקית, שישיג גם לעצמאים הנחות והטבות

יוזמה חדשה אמורה להפוך את חייהם של בעלי העסקים העצמאיים לנוחים יותר. ארבעה אנשי מקצוע מהצפון פתחו לאחרונה את "המרכז לצרכנות עסקית" שיהווה קורת גג ויתן מענה למגוון הדרישות של אותם בעלי עסקים. הארבעה הם סוכן הביטוח ציון לנקרי, בעל חברת הליסינג ישראל צוקרמן, קבלן הבניין ירון שפיצר ורואה החשבון אלי רואש, הראשון מנהריה ושלושת האחרים מקריית חיים.
הארבעה מספרים כי הרעיון להקמת מועדון הצרכנות נולד מתוך הצורך לתת מענה לאלפי אנשי עסקים ועצמאיים שאינם זוכים להטבות צרכניות משום שאינם מאוגדים תחת שום קורת גג. כיום, כמעט כל עובד שכיר נהנה משפע הטבות, הנחות ומבצעים. הארבעה החליטו שגם לעצמאי ולבעל העסק הקטן מגיעות הטבות, ולשם כך הקימו את המרכז. לנקרי: "הלקוח העסקי הקטן או הבינוני נחשב ללקוח האהוב ביותר על הרבה מאוד גופים, בשל העובדה שהוא מתנהל כבודד. בחיי היום יום בעל העסק טרוד בניהול עובדים, לקוחות, משא ומתן מול חברות וספקים ועוד, ואין לו זמן לדאוג להטבות לעצמו. עכשיו הוא יוכל להיות חלק מקבוצה שמגנה על האינטרסים שלו".
בכוונת המייסדים לעסוק בתחומים נוספים, כמו הגנה משפטית, ייעוץ מס ועוד.
בין השירותים שמקבל כל חבר במועדון: כרטיס חבר מועדון אישי, ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות, שותפות ברשת קשרים עסקיים, השתתפות בקבוצות רכישה בלעדיות להספקת שירותים ומוצרים, כנסים מקצועיים, שירותי תקשורת מוזלים בחברת 012, דמי ניהול מופחתים על קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות ההשתלמות, הנחות בתחום הסלולר ועוד.

אתר המרכז: www.iskit.org.

 
   

 

חזרה לחדשות