א-לה כפר גיליון מאי 180 | התאימי לעצמך עיסוי

התאימי לעצמך עיסוי

כאבי גב תחתון, צוואר תפוש, מיגרנות וכאבי רגליים הם רק חלק מהבעיות איתן מגיעות נשים לטניה, המתמחה בשיטות טיפול שונות. כן לנשים בלבד

טניה, מעסה מוסמכת בעלת וותק של שלוש שנים וחצי עזבה לפני שנה את העיר הגדולה תל-אביב ופתחה קליניקה ביתית במעלות. בקליניקה נותנת טניה טיפולים מסוגים שונים כך שכל אחת יכולה לבחור את העיסוי המתאים לה. ה'עיסוי השוודי הקלאסי' למשל, עובד על שכבת השרירים העליונה ומטרתו העיקרית היא הנעה, שיפור זרימת הדם והרגעה של הגוף. 'עיסוי משולב' משלב מספר טכניקות טיפול שונות ו'עיסוי רקמות עמוק' מטפל בין השאר בבעיות כרוניות של עמוד השדרה, השרירים, כאבי גב ועוד.
'עיסוי אבנים חמות' לדברי טניה עושה מעין איפוס למערכת מוחק את כל העומס הרגשי שנצבר ומטעין באנרגיות: "זו שיטה אינדיאנית שאנשי המערב אימצו אליהם בשמחה", מספרת טניה, "במהלך העיסוי מורחים שמן חם על הגוף, מניחים את האבנים שחוממו מראש בנקודות שונות על עמוד השדרה, בין האצבעות ובאזורים חסומים אחרים, כשהשחרור נעשה באמצעות לחיצות שונות באזורים שהיו תפוסים וכואבים. העיסוי מתאים לאנשים הסובלים מכאבי גב, צוואר ושרירים תפוסים המחפשים עיסוי 'קל' שאינו כואב במיוחד". טיפולים נוספים שטניה נותנת: עיסוי אירוודה, עיסוי לנשים בהריון, פילינג ושיאצו.
מי שזקוקה לטיפול אך אינה יודעת במה לבחור, תוכל להיעזר בטניה ולבחור בטיפול המתאים בדיוק. טניה מבצעת טיפולים חד פעמיים כמו גם סדרות של טיפולים המקנים הנחה לכל טיפול וניתן אף לרכוש כרטיסיה של 10 טיפולים.
הטיפולים הם בני שעה עד שעה ורבע ונערכים כאמור בקליניקה הביתית של טניה, המוסיפה נרות ומוסיקה ברקע ליצירת אווירה מתאימה. ניתן לבוא לטיפול גם אם אין בעיה מוגדרת וסתם רוצים טיפול מפנק להתרעננות. רצית לפנק חברה? ניתן לרכוש כרטיס עיסוי מתנה. לפרטים וקביעת תור: 052-8621163. www.tania120.com.

 
   

 

חזרה למידע שיווקי