פנאי - פורטל התיירות של הגליל עליון

כניסה ללקוחות
צימרים ובתי מלון מסעדות ואירוח אטרקציות ואתרים טיפולים וספא טיולים ומדריכים תרבות ואומנות שופינג ומתנות לקבוצות וארגונים

כדאי לכםמידע בטלפון הנייד - הסלולרי

פנאי גם בסלולרי

אתר פנאי אתכם גם בשטח. שיחת וידאו מהדור השלישי או שיחה רגילה ממכשירים אחרים, ומיד תקבלו מידע עשיר ומפורט על אפשרויות הבילוי בגליל המערבי. לפני שאתם יוצאים, הכניסו לזיכרון: 03-6366010 (עלות שיחה – בדיוק כמו שיחה סלולרית רגילה) / אתר פנאי

שירות חדש ומתוחכם לתיירים, במיוחד לאלו המצוידים במכשיר טלפון מדור שלישי ומעלה: "פנאי בסלולרי" – פורטל וידאו סלולרי, המכיל מידע זמין ונגיש אודות אפשרויות הבילוי באזור הגליל המערבי. בעלות של שיחה סלולרית רגילה, ובזמן קצר, ניתן למצוא אטרקציות, מסעדות, אתרי אמנות ולהבדיל – מידע על מספרי חירום ועוד. הטכנולוגיה היא של חברת DSPV, חברת היי-טק ישראלית המתמחה ביישומים בתחום התקשורת הסלולרית. על התוכן אחראית "אשכול", מפעילת פורטל פנאי - www.pnay.co.il, ומוציאה לאור של חוברות התיירות "פנאי בגליל המערבי", של עיתון "א-לה כפר" ועוד. 
 

איך זה עובד? 

שלא תהיה טעות: לא מדובר כאן בגלישה לאתר אינטרנט באמצעות המכשיר הסלולרי! באמצעות שיחת הוידאו מתחברים לפורטל וידאו המאפשר צפייה מיידית במידע המופיע על גבי המסך וניווט קל ונוח באמצעות מקשי המספרים. 
במסך הראשון "תספרו" באיזה אזור אתם נמצאים (הגליל המערבי חולק לשלושה אזורים). לאחר מכן תבחרו מה אתם רוצים (אטרקציות, מסעדות וכו'), ובמסך הבא תוכלו לבחור קטגוריית משנה (למשל במסעדות: עממיות, ביסטרו, או גורמה). המסך הבא יציג לכם מספר אפשרויות רלוונטיות, והקשה על המספר המתאים תביא אתכם למסך המספר על האתר שבחרתם ומציג את דרכי הקשר אליו. 
 

איך מתקשרים? 

ההתקשרות פשוטה להפליא: מקישים את המספר 03-636-60-10 (בלי send!), ולאחר מכן יוצרים שיחת וידאו (ברוב המכשירים מתפריט "אפשרויות" או לחיצה על מקש ייעודי). זהו, אתם בפנים וכל המידע פרוש בפניכם. 
בעלי מכשיר סלולרי שאינם מדור שלישי יכולים לבצע שיחה רגילה, והמידע יימסר ממענה קולי. 
בימים אלה הפורטל פועל בגרסה ראשונית ותוך ימים ספורים הוא יפעל במתכונתו המלאה. בעתיד תהיה ל"גולש" אפשרות לבצע שיחת המשך ישירה לאתרים המופיעים בפורטל. 
 
להסבר מתומצת על השימוש הקליקו על תמונת הצד

תגובות לכתבה  • הסבר תמציתי לשימוש ב"פנאי בסלולרי"
    הסבר תמציתי לשימוש ב"פנאי בסלולרי"