פנאי - פורטל התיירות של הגליל מערבי

כניסה ללקוחות
צימרים ובתי מלון מסעדות ואירוח אטרקציות ואתרים טיפולים וספא טיולים ומדריכים תרבות ואומנות שופינג ומתנות לקבוצות וארגונים

כדאי לכםוילות בצפון במחירים זולים

– ללא משחקים! / פנאי

הבעיה שיש לרבים מאיתנו עם המושג "במחירים זולים" – הוא שאנחנו תמיד מחפשים את הקטץ'. כלומר, אם הציעו לנו מחיר נמוך עבור משהו שבדרך כלל עולה יותר, סימן שיש כאן משהו שבא "לדפוק" אותנו בצורה זו או אחרת. בין אם באיכות המוצר, בין אם מדובר בתוספות הכרחיות שבכל מקרה תצטרכו לשלם עליהן בנפרד, ואז המחיר יוצא לא כל כך זול כמו שהובטח. אך בפועל, לא תמיד מדובר במלכודת. ישנן נסיבות שונות שבגינן בעלי עסקים שונים וספקי שירותים מגוונים מורידים מחירים, וזה לאו דווקא אומר שהם ,"עוקצים" אתכם בצורה כלשהי. למעשה, על מנת לקבל הצעה משתלמת במיוחדת עבור מוצרים והשכרות שבדרך כלל יקרות יותר, כל מה שצריך זה למצוא את התזמון הנכון. 

התזמון המתאים למציאת דילים של וילות בצפון במחירים זולים  

מדוע הזמן משחק תפקיד מכריע בהצלחה למצוא דיל מתאים לבילוי מהנה בצפון הארץ? כי הזמן משפיע בצורה ישירה על הביקוש, והביקוש מצידו קובע פעמים רבות את המחיר. ככל שהביקוש גבוה יותר, כך בעלי העסקים יודעים שהם יכולים לקבוע את המחיר הקבוע ביותר, משום שברור להם שמתוך כל מכלול האנשים המעוניינים להשכיר את הנכס שלהם תמיד יימצא מישהו שהסכום יהיה נגיש לו מבחינת יכולותיו הכלכליות. השלבים שבהם ביקוש עבור וילות בצפון במחירים זולים או לא כל כך זולים עולה הוא התקופות שבהן אנשים רבים שואפים לצאת לחופש בצורה זו או אחרת, בין אם מדובר בתקופת החגים, שבהם אנשים נוהגים לצאת מהבית לחגוג ולנוח, או בתקופת הקיץ, שבה משפחות רבות מנצלות את החופש של הילדים מבית הספר והגנים על מנת לנוח ביחד וליצור חוויה מגבשת עבור כולם. בסופו של דבר, לכולנו יש לו"ז דומה פחות או יותר, והתקופה שבה הביקוש נמוך היא זאת שבמהלכה פחות אנשים בוחרים לצאת לחופש, בגלל שזה פשוט לא מקובל. 

גורמים נוספים המשפיעים על מחירים של וילות בצפון במחירים זולים 

הרעיון שלמחיר זול יש מחיר באיכות נובע מהעובדה שדברים טובים לא באים בזול, או לפחות כך הורגלנו להאמין. אך לכל תחום יש חוקי משחק משלו, וככל שזה נוגע להשכרת בתי נופש, בדרך כלל כל המרכיבים של המחיר כבר נמצאים. לדוגמא, האדם כבר בנה את הבריכה לצד הבית, ההשקעה העיקרית מצדו כבר בוצעה, כל מה שצריך זה לשלם עבור מילוי וניקוי המים. אותו הדבר לגבי הריהוט במקום והתוספות הטכניות (פלזאמות, שולחנות משחק, ג'קוזי וכו') – כל אלה כבר שם, ובמידה והוילה לא מושכרת בכלל, הבעלים יוצא נפסד יותר מאשר אם היא תושכר במחיר נמוך מהרצוי. לפיכך, הקאץ' הוא לא תמיד באיכות הבית, אלא בכך שפשוט אין לו כרגע ביקוש. חיסרון מסוים שיכול להופיע בקרב וילות בצפון במחירים זולים שמוצעות כיום באתרי הדילים השונים הוא מיקום – לפעמים מדובר באזורים שנדרשת נסיעה ארוכה (יחסית) על מנת להגיע לאזורים מיושבים ומרכזיים, אך לא מדובר ב"מלכודת", משום שהמיקום תמיד ידוע מראש ואפשר לבדוק את כל האפשרויות מראש. 

אז האם זה כדאי? 

בשורה התחתונה, וילות בצפון במחירים זולים לאו דווקא מציעות לכם "חתול בשק" או מוצר לא איכותי כלשהו – ההיפך הוא הנכון, מדובר בדרך של הבעלים להשכיר את הבתים בכל עת, משום שכל יום שהוילה לא מביאה שום מבקרים הוא יום של הפסד. כך שהדילים של וילות בצפון במחירים זולים הם למעשה מצב שבו כל הצדדים יוצאים נרווחים וכדאי מאוד לנצל זאת, בין אם אתם מעוניינים בנופש עם כל המשפחה, או פשוט לברוח מהשגרה היומיומית שלכם.

תגובות לכתבה